Terasy

Vizualizácia terasy vo vidieckom štýle

Návrh terasy pred domom vo vidieckom štýle. K pôvodnému staršiemu domčeku, bola pristavaná prístavba. Požiadavka bola navrhnúť terasu pred pôvodný vidiecky dom a nakoľko sa pozemok zvažuje smerom od domu vymyslieť prepojenie vstupov prístavby a domčeka. Predstava o použití materiálov bola drevo a kameň. Dvere na pôvodnom domčeku budú zamurované, čím vznikne ucelený priestor po celej dĺžke terasy.
Spojenie dvoch dočekov jednou retasou
Pohlad z terasy

lepšie raz vidieť…

lepšie raz vidieť…

Návrh terasy a dvoch prístreškov okolo rodinného domu

Úlohou bolo vytvoriť vizualizáciu podľa požiadaviek a to drevené samonosné konštrukcie prístreškov pre autá a pred vstupom do domu a terasy v zadnej časti domu, nakoľko zásah do fasády domu nie je možný. Iďe o montovaný keramický rodinný dom. Vstup na terasu je z obývacej izby. Požiadavka bola rozšíriť terasu o 1,5 m doprava a tento priestor ponechať bez prestrešenia z dôvodu umiestnenia grilu. Zo severnej strany uzatvoriť terasu kvôli vetru lamelami ktoré sa dajú natáčať podľa potreby. Strecha bude trapézový polykarbonát solar control prepúšťajúci svetlo a odrážajúci teplo. ☀️ Priestor pod takouto doskou sa neprehrieva a nevzniká skleníkový efekt. V prednej časti pozemku je priestor na trvalkový záhon v ktorom som nenápadne ukryla vymurované konštrukciu na smetné nádoby.
terasa, prístrešok, vizualizácia domu
terasa, prístrešok, vizualizácia domu
terasa, prístrešok, vizualizácia domu

Z predstavy 💭 vizualizácia?

3D realistická vizualizácia na mieru, vám pomôže vytvoriť si jasnú predstavu o tom, ako bude váš budúci plánovaný objekt vyzerať.

✅ Vizualizácia je vzhľadom na cenu novostavby efektívny a lacný nástroj ako si vybrať správne materiály a farby, tým sa vyhnúť neželanému výsledku.

S vizualizáciou je taktiež jednoduchšie a rýchlejšie nájsť firmu na zrealizovanie, a zároveň vám môžu cenovú kalkuláciu presnejšie vypracovať.

chevron_left
chevron_right