Fasády rodinných domov

Najnovšie projekty

Výber z najnovších projektov vizualizácie.

Vizualizácia fasády dvojpodlažného rodinného domu

Návrh a vizualizácia rodinného domu vrátane terasy. Úlohou bolo navrhnúť fasádu s použitím dreveného obkladu vo farbe vstupných dvier. Majitelia chceli vidieť ako bude dom vyzerať, ak sa v takejto farbe použije aj podbitie presahu strechy. Okná a strecha sú vo farbe antracit. Zábradlie na balkóne ako aj zábradlie na francúzskych oknách na druhom nadzemnom podlaží bude nerezové lankové. Aby na oknách vynikli aj žalúzie, tak sú navrhnuté v striebornej farbe.

Vizualizácia fasády jednopodlažného rodinného domu

Vizualizácia malého rodinného domčeka, so strechou a oknami v antracitovej farbe. Požiadavka bola aby bol podhľad a sokel v tmavošedej farbe a doriešiť vchod do domu. Na tento domček bolo vyhotovených viac variant riešenia fasády a majitelia si nakoniec zvolili sivý tehličkový obklad okolo dverí a taktiež na komíne, ktorý je vedený po vonkajšom povrchu fasády na terase.
Vizulizácia podla predstáv domček západ slnka
Vizualizácia domu s bočným vstupom, chodníkom.
Vizualizácia domu s bočným vstupom, chodníkom
Vizualizácia domu s bočným vstupom, chodníkom

lepšie raz vidieť…

lepšie raz vidieť…

Vizualizácia prednej časti rodinného domu

Vizualizácia prednej časti fasády rodinného domu v kombinácii farieb tmavo sivej so svetlou sivou (baumit 0019), pričom vchodové dvere a garážová brána sú v drevodekóre, strecha je v antracitovej farbe. Tento rodinný dom bol v štádiu pred omietnutím a majitelia sa nevedeli rozhodnúť akú fasádu zvoliť. Uvažovali aj nad kamenným obkladom pri vchodových dverách ale zvolili tento návrh, keďže sa na dom hodil najviac. Pôsobí modernejšie a nadčasovo.
Fsada rodinného domú s chodníkom, garážovou bránou
Vizualizácia 3D Render, na zákazku, rodinný dom
Vizualizácia 3D Render, na mieru. Fasada rodinného domú s chodníkom, garážovou bránou

Vizualizácia fasády staršieho rodinného domu po rekonštrukcií

Požiadavka bola vytvoriť vizualizáciu fasády staršieho rodinného domu po rekonštrukcií. Farebne zladiť svetlo sivú s tmavo sivou farbou, kde sú použité okná s bielym rámom a tmavosivou strešnou konštrukciou.
Vizualizácia fasády domu, farebnej kombinácie, bráničky s parkovaím na chodníku
Vizualizácia fasády domu, dvojfarebná kombinácia, terasa, malá záhradka
Vizualizácia fasády domu, farebnej kombinácie, terasa, malá záhradka

Z predstavy 💭 vizualizácia?

3D realistická vizualizácia na mieru, vám pomôže vytvoriť si jasnú predstavu o tom, ako bude váš budúci plánovaný objekt vyzerať.

✅ Vizualizácia je vzhľadom na cenu novostavby efektívny a lacný nástroj ako si vybrať správne materiály a farby, tým sa vyhnúť neželanému výsledku.

S vizualizáciou je taktiež jednoduchšie a rýchlejšie nájsť firmu na zrealizovanie, a zároveň vám môžu cenovú kalkuláciu presnejšie vypracovať.

chevron_left