Exteriér rodinných domov / záhrady

Návrh okolia domu so záhradou vo svahu

Úlohou tohto projektu bolo vyriešenie vstupu do domu a záhrady vo svahu. Z pravej prednej strany je situovaná parkovacia plocha pre 3 -4 auta. Vzadu za domom je navrhnuté detské ihrisko domček so šmýkačkou a samostatnou lezeckou stenou vo svahu. Z ľavej zadnej strany oproti terase je navrhnuté vyvýšené miesto na opekanie s ohniskom a príjemným sedením vedľa vyvýšených záhonov. Záhradný domček za parkovacou plochou bude slúžiť na uskladnenie náradia a iných potrebných záhradných vecí.

Návrh terasy a malej uzavretej záhrady

Návrh a vizualizácia terasy a milej malej záhrady za domom. Vstup na terasu je z kuchyne a oproti je navrhnuté príjemné miesto na opekanie prepojené chodníčkom z nášľapných betónových platní. Za opekaniskom sú umiestnené vyvýšené záhony oddelené od oddychovej zóny betónovým kvetináčom.

Vizualizácia záhrady rodinného domu

Vizualizácia rodinného domu so zimnou záhradou, záhradným domčekom a altánkom. Keďže je pozemok vo svahu časť záhrady je oddelená oporným múrom a prístup k altánku v zadnej časti záhrady je pomocou točitých schodov. Majitelia domu chceli namiesto obrubníkových tvárnic palisády a z ľavej strany oplotenie pletivovými panelmi s krycou páskou. Vpredu je oplotenie vo výške 1,5 m s lamelovou plotovou výplňou. Altánok bol prispôsobený tvaru parcely.
Vstupné dvere do domu.
Vírivka v altánku. Víriva vaňa. Kaďa.

lepšie raz vidieť…

lepšie raz vidieť…

Vizualizácia záhrady rodinného domu s bazénom

Požiadavka bola spracovať vizualizáciu záhrady rodinného domu na rohovom pozemku. Na pozemku je umiestnená dvojgaráž, bazén a altánok s krbom. Bazén má rozmery 8×4 m. Vstup do dvojgaráže je z pravej strany pozemku od cesty. Všetky doplnkové stavby majú valbové strechy v antracitovej farbe ako má aj rodinný dom.

Vizualizácia drevenice a exteriéru na Liptove

Spracovanie vizualizácie drevenice a celého pozemku podľa projektovej dokumentácie.
Detailná 3D vizualizácia zrubovej chaty bočný pohlad, na mieru
Detailná 3D vizualizácia chaty
Detailná vizualizacia exteriér, 3D render

Vizualizácia rodinného domu s návrhom záhrady

Návrh a vizualizácia záhrady rodinného domu. Súčasťou návrhu bol spoločný komplex záhradného domčeka s prístreškom pre auto, altánkom a bazén s rozmerom 4×8 m. Bazén bude vymurovaný a zastrešený v prípade nepriaznivého počasia a v zimnom období. Komplex altánku, záhradného domčeka a prístrešku bude z hliníkovej konštrukcie v antracitovej farbe.
Vizualizacia exteriér, 3D render, Vizulizácia rodinný dom
Vizualizacia exteriér, 3D render
Alt text
Vizualizacia exteriér, 3D render

Z predstavy 💭 vizualizácia?

3D realistická vizualizácia na mieru, vám pomôže vytvoriť si jasnú predstavu o tom, ako bude váš budúci plánovaný objekt vyzerať.

✅ Vizualizácia je vzhľadom na cenu novostavby efektívny a lacný nástroj ako si vybrať správne materiály a farby, tým sa vyhnúť neželanému výsledku.

S vizualizáciou je taktiež jednoduchšie a rýchlejšie nájsť firmu na zrealizovanie, a zároveň vám môžu cenovú kalkuláciu presnejšie vypracovať.

chevron_left
chevron_right